Norēķinieties ar Win-win kartēm un saņemiet atpakaļ:

  • 0.5% no katra pirkuma ar Win-win American Express karti un
  • 0.25% no katra pirkuma ar Win-win MasterCard karti

Nākamā mēneša sākumā uzkrātā summa tiks ieskaitīta jūsu Win-win kartes kontā. Tieši tik vienkārši!

 

Saņemiet atlaidi pirkuma brīdī
Win-win American Express karte jums nodrošina 10-15% atlaidi iecienītos veikalos, restorānos, SPA centros, izklaides un sporta klubos visā pasaulē, jo ļauj jums baudīt American Express SELECTS programmas plašās iespējas. Aplūkojiet SELECTS piedāvājumus.

Papildu naudas līdzekļi
Izmantojiet iespēju nepieciešamības gadījumā saņemt papildu līdzekļus, kontam piesaistot overdraftu līdz 100% no jūsu ienākumiem. Maksimālais overdrafta apmērs EUR 2 150.

Bezmaksas SMS banka
Piesakieties SMS bankai un saņemiet bezmaksas īsziņu par kontā ienākošiem maksājumiem, tai skaitā saņemto naudas atmaksu.

Pirkumi ASV interneta veikalos

Kā Win-win American Express kartes īpašniekam jums ir iespēja izmantot GlobalShop pakalpojumu, kas ļauj iepirkties neskaitāmos interneta veikalos ASV. Reģistrējieties bez maksas, saņemiet savu GlobalShop adresi ASV, veiciet pirkumus internetveikalos un saņemiet preces ar piegādi mājās.

Apdrošināšana

Win-win American Express karte nodrošina juridisko un ceļojumu palīdzību – katrā valstī ir sava kultūra, savas tradīcijas, kā arī uzvedības un pieklājības normas, kuras visbiežāk pilnībā nepārzina neviens ceļotājs. Ja nejauši ārzemēs esat pārkāpis valsts noteikumus, kā rezultātā Jums ir nepieciešama juridiska palīdzība, Win-win American Express apdrošināšana atlīdzinās jurista honorāru EUR 500 apmērā.

 Apdrošināšanas noteikumi

Piesakieties!

Vai vēlaties overdraftu?

M

Citadele
Tālrunis informācijai 80 000 123